Warning: stream_socket_enable_crypto(): Peer certificate CN=`*.serveriai.lt' did not match expected CN=`mail.kelioniuportalas.lt' in /home/teisescent/domains/kelioniuportalas.lt/public_html/tvs/lib/class/mail.class.php on line 146
Limasolis
Google+ Plus Twitter Facebook
+370 652 15018 Užsakymai ir informacija telefonu

Limasolis

 

Antrasis pagal dydį šalies miestas, didžiausias jūrų uostas, vyno pramonės centras ir labai patrauklus atostogų kurortas, įsikūręs pietinėje Kipro dalyje už 70 km nuo Larnakos oro uosto.

Limasolis žavi turistus 16 km besitęsiančia jūros pakrante su paplūdimiais, viešbučių prabanga, restoranų, tavernų ir kitų pasilinksminimo vietų gausa, festivalių įvairove. Vasarą keliautojus žavi teatrinio meno festivaliai, į kuriuos susirenka teatro grupės iš viso pasaulio. Rudenį,  net dešimčiai dienų, vyno gurmanai renkasi į Limasolį, kad patys galėtų paragauti vietinių vynų gamintojų siūlomų pačių geriausių ir garsiausių Kipro vynų.

Limasolyje, dar kryžiuočių laikais, buvo pradėtas gaminti seniausias pasaulyje vynas „Cammandaria“.

Šiandien Limasolis garsėja savo promenada (alėja pėstiesiems), kitaip dar vadinama Kipro Rivjera, kuri tęsiasi jūros pakrante nuo Amatus įlankos iki senojo uosto su daugybe barų, restoranų ir naktinių klubų.

Limasolyje veikia puikus vandens pramogų parkas Fasouri su kvapą gniaužiančiais vandens kalniukais ir kitais vandens teikiamais malonumais, paliekančiais neišdildomą įspūdį mažiems ir dideliems.

Vyno festivalis vyksta rugsėjį ir tęsiasi keletą dienų. Vieta paminėti, kad keletą dienų iki festivalio pradžios po miestą važinėja vynuogių vytelėmis puošti vežimai, su juose įrengtais vyno gamybos aparatais ir vyno statinėmis. Pačiame festivalyje nuoširdūs vyndariai nemokamai visus vaišina vynu.

Limasolis yra ideali vieta mėgstantiems naktinį gyvenimą. Didžiausias pasirinkimas barų, restoranų, diskotekų ir naktinių klubų pritraukia čionai tuos, kurie pasirngę šėlti iki paryčių. Pačios garsiausios linksmybių vietos yra: „Titanic“ (garsėjantis kaip rusiškas naktinis klubas. Rusiškos bendruomenės mielai jį vadina „Titanikosu“), „Basement“ ir diskotekinė gatvelė „Galatex“ komplekse.  

 

Puslapiukas Puslapiukas
Kelionės
© Kelionių portalas. Visos teisės saugomos.
Web kūrimas: Vienintelis.lt